KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15712013
nr 1571 2013
Blandteknik
Nika Muzychko, Ukraina. "Flod". Signerad, blandteknik, collage, daterad 2022. 69x39 cm, yttermått inklusive ram: 76x46
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 18:49:55
16/10 16:35:19
16/10 17:00:42
16 okt
Specialauktion ART FOR THE FUTURE
Specialauktion i samarbete med Horizon of the Future ICF och Samarbete för Ukraina säljs ett antal föremål och konstverk som donerats av konstnärer, verksamma i Ukraina.
Läs mer om Specialauktion ART FOR THE FUTURE